Biserica Filipestii de Padure

Sfantul Vasile cel Mare. Sfantul Grigorie de Nazianz. Sfantul Ioan Gura de Aur. Invataturile Sfintilor Trei Ierarhi. Biserica poarta hramul Sfintii Trei Ierarhi si a fost zidita in anul 1688 de catre Doamna Balasa Cantacuzino, sotia marelui aga Matei Cantacuzino, impreuna cu fiul sau Toma Spatarul Cantacuzino si Maria sotia acestuia, asa reiese din pisania asezata deasupra usii, scrisa in piatra, cu litere slavone. Webmaster Vortex Info Srl.

OVERVIEW

This web site bisericafilipestiidepadure.ro presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have audited two pages inside the web page bisericafilipestiidepadure.ro and found zero websites associating themselves with bisericafilipestiidepadure.ro.

BISERICAFILIPESTIIDEPADURE.RO RANKINGS

This web site bisericafilipestiidepadure.ro is seeing diverging levels of traffic all round the year.
Traffic for bisericafilipestiidepadure.ro

Traffic ranking (by month) for bisericafilipestiidepadure.ro

Traffic ranking by day of the week for bisericafilipestiidepadure.ro

WHAT DOES BISERICAFILIPESTIIDEPADURE.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bisericafilipestiidepadure.ro Mobile Screenshot of bisericafilipestiidepadure.ro Tablet Screenshot of bisericafilipestiidepadure.ro

BISERICAFILIPESTIIDEPADURE.RO HOST

Our web crawlers caught that a single page on bisericafilipestiidepadure.ro took eight hundred and thirty-two milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
88.150.156.23

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I found that bisericafilipestiidepadure.ro is utilizing the Apache/2.2.15 (CentOS) operating system.

Biserica Filipestii de Padure

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following on the web page, "Sfantul Ioan Gura de Aur." Our analyzers saw that the web page also said " Biserica poarta hramul Sfintii Trei Ierarhi si a fost zidita in anul 1688 de catre Doamna Balasa Cantacuzino, sotia marelui aga Matei Cantacuzino, impreuna cu fiul sau Toma Spatarul Cantacuzino si Maria sotia acestuia, asa reiese din pisania asezata deasupra usii, scrisa in piatra, cu litere slavone."

SIMILAR WEB PAGES

Iată, Mirele vine! Biserica Fundeni din Câmpulung Muscel

Iată, Mirele vine! 124; Comments RSS. PROGRAMUL SAPTAMANII I a POSTULUI MARE, feb. Posted on Februarie 22, 2015. 00 Liturghia Darurilor si Taina Sf Maslu. 124; Leave a comment.

Gloria Bujac Biserica Penticostala

Urmareste ultimele programe inregistrate in arhiva video. Isus Hristos este Domnul! Incepand cu data de 11. 2011,ziua consacrari casei de rugaciune a Bisericii Penticostale Gloria,transmitem prin internet servicile divine ale bisericii. Prin toate mesajele pe care le transmitem Il prezentam pe Domnul Isus Hristos.

Protected Blog Log in

This site is marked private by its owner. If you already have both of these, great! Larr; Back to WordPress.